سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۱
در مراسم 22 بهمن عنوان شد؛
مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند/ آمریکا 400 سال بعد هم هیچ غلطی نمی تواند بکند
 
مراسم ۲۲ بهمن ماه در شهرستان زابل با حضور مردم ولایت مدار این شهرستان صبح امروز برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ در این مراسم حجت الاسلام مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل گفت: چهل و دو سال است که با وجود مشکل و تحریم نظام با قدرت ، صلابت و شوکت به راه خودش همچنان ادامه می دهد.

وی افزود:مردم مالک اصلی انقلاب اسلامی هستند و تا زمانی که مردم در راه آرمان های آن حرکت کنند هیچ قدرتی نمی تواند خدشه ای به انقلاب اسلامی وارد کند.

امام جمعه زابل تصریح کرد: این مردم بودند که در کنار رهبری داهیانه امام امت و امروز در کنار صلاله پاک پیغمبر خلف صالح آن رهبر معظم ما حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) صف به صف که بنیان مرصوص ایستاده اند و خواهند ایستاد.

حجت الاسلام عزیزی بیان کرد: بنده به نمایندگی از این مردم شجاع به کسانی که بعد از چهل ودو سال گذشته از انقلاب به دنبال سهم خواهی های قومی و قبیله ای و امثال اینها هستند، می گویم،اربابان شما و بزرگتر از شما ،آمریکای جهانخوار و اذناب آنها هیچ غلطی نتوانستند بکنند ، شما هم به جز بردن عرض خود کاری نخواهید کرد.

وی همچنین گفت: چهل و دو سال که نه چهارصد سال هم باشد ملت با قوت ، با قدرت ، با صلابت پای انقلاب خودش ایستاده است.

وی ادامه داد: قطره قطره خون شهدا مایه عزت ، آبرو و شوکت ملت است لذا قدرت و عزت مندی که امروز به دست آورده ایم به برکت خون این افراد است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۰۱۸


ارسال