جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ,26 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۰
رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار خبر داد:
معدوم سازی یک تن خیارشور فاقد تاریخ مصرف در چابهار/ توجه به انقضای محصولات غذایی برای سلامت شهروندان مهم است
 
عبدالرسول خدمتی از کشف و معدوم سازی یک تن خیارشور فاقد تاریخ مصرف و غیر بهداشتی وسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، عبدالرسول خدمتی؛ رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: به منظور حفظ سلامتی شهروندان، بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی تشدید یافته است و در صورت مشاهده تخلف در اماکن مطابق قانون برخورد مقتضی انجام خواهد گرفت.

وی افزود: طی بازدید های صورت گرفته توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان چابهار از مراکز تهیه و توزیع برای بررسی وضعیت محصولات غذایی، یک تن خیارشور فاقد تاریخ مصرف و غیر بهداشتی کشف و ضبط شدند.

وی ادامه داد: با دستور قضایی کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان چابهار به همراه نماینده دادستانی خیار شورهای فاقد تاریخ مصرف و غیر بهداشتی را معدوم سازی شد.

رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار گفت: انقضای محصولات غذایی یکی از مسائل مهم در سلامت مردم است که باید مراکز تهیه و توزیع به آن توجه و دقت بیشتری داشته باشند.

خدمتی خاطر نشان کرد: شهروندان چابهاری گزارش تخلفات بهداشتی مراکز و اماکن توزیع مواد غذایی را از طریق سامانه ۱۹۰ به کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان جهت پیگیری و اقدام اعلام کنند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۲۶۲


ارسال