جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ,26 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۳
بهره برداری از خانه فرهنگ کمالان در منطقه آزاد چابهار
 
خانه فرهنگ کمالان با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد، فرماندار و جمعی از قشرهای مختلف مردم در منطقه آزادچابهار افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، عبدالرحیم کردی؛ مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در جمع خبرنگاران بیان کرد: خانه فرهنگ کمالان با ۹۰۰ متر مربع زیربنا در ۲ طبقه و با هزینه ۶۳ میلیارد ریال ساخته شده است.

وی افزود: خانه فرهنگ کمالان که اسم آن برگرفته از شاعر حماسه سرای بلوچستان بوده با هدف ایجاد فضای فرهنگی و هنری و مرکزی برای توسعه فرهنگ غنی بلوچستان در زون فرهنگی منطقه آزاد احداث شده است.

کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد چابهار افتتاح شد
 
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: کارخانه سپید پلاستیک با اعتباری بالغ بر ٢ هزار و ٥٠٠ میلیارد ریال آغاز به کار کرد.

وی ادامه داد: این کارخانه با اشتغال ٢٠٠نفر نیروی کار مستقیم در چهار شیفت کاری مشغول فعالیت است.

عبدالرحیم کردی تصریح کرد: همچنین کارخانه تولید ماسک در منطقه آزاد چابهار نیز با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور افتتاح شد.

کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور بهمراه معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور مناطق و معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد روز گذشته به چابهار سفر کرد.

بازدید از پروژه زیرساختی بزرگراه چابهار - کنارک، شرکت در شورای اداری استان سیستان‌ و بلوچستان، افتتاح خانه فرهنگ کمالان، پروژه‌های اقتصادی، پروژه‌های مسوولیت اجتماعی خانه های امید، زمین‌های چمن روستایی و مدارس و بازدید از پتروشیمی، پروژه‌های عمرانی، زیرساختی، گردشگری، ورزشی و اجتماعی از جمله برنامه‌های سفر مرتضی بانک به جنوب استان است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۲۶۳


ارسال