جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ,26 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۴
مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان خبر داد؛
افزایش 250 لیتر آب در ثانیه برای زاهدان/انجام آبرسانی سیار توسط 60 تیم در زاهدان
 
علیرضا قاسمی از افزایش 250 لیتر آب در ثانیه برای زاهدان خبر داد و گفت: آبرسانی سیار توسط 60 تیم در زاهدان از فردا انجام می شود.
علیرضا قاسمی، مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان ضمن عذر خواهی به دلیل تنش آبی دو روز گذشته و قطعی آب شهر زاهدان در گفت و گو با عصرهامون گفت: با توجه به اقدامات ۶ ماه گذشته جهت انتقال آب به میزان ۲۵۰ لیتر در ثانیه از دشت حرمک با استفاده از خطوط انتقال اول و دوم باید دو خط در ۵ نقطه به هم متصل میشد.

وی ادامه داد: در روزهای گرم امکان خاموش کردن خط وجود نداشت، این عملیات لاجرم باید انجام می‌شد و برنامه ریزی در چهار مقطع صورت گرفت، اولین و دومین اتصال در ۱۴ بهمن،  سومین اتصال در ۲۹ و دو اتصال دیگر تا قبل از ۱۵ اسفند.

قاسمی افزود: متاسفانه اتصال ۲۹ بهمن با مشکل اجرایی مواجه شد ولی به دلیل جلوگیری از تنش و بی آبی مطلق از عصر دیروز پمپاژ آب با ۷۰ درصد ظرفیت انجام شد. تا حداقل نیاز شهروندان عزیز فراهم گردد.

وی گفت: رفع نقص نهایی فردا از ۴ صبح شروع خواهد شد و انشالله تا حدود ۸ شب سعی میکنیم به اتمام برسد و بعد از آن در کمترین زمان کل شهر کامل آبدار خواهد شد.

 این مقام مسئول اضافه کرد: از روز شنبه صبح همکاران در قالب ۶۰ تیم کار آبرسانی سقایی را انجام داده و آب در محلات مختلف شهر بنا به نیاز مردم عزیز رایگان توزیع میگردد. همچنین مراکز حساس بیمارستانها و نانوایی ها هم با تماس با سامانه ۱۲۲ و اعلام آدرس سریعا در محل کار  آب رایگان برای آنها ارسال می شود.

وی افزود: با کمک و یاری شهروندان عزیز،  از این ۲۴ ساعت شرایط سخت انشالله عبور کرده و برکات این کار در تابستان شرایط بهتری را رقم خواهد زد.

قاسمی اظهار کرد: مجدد بابت تمام کاستی ها و کمبود آب طی ۴۸ ساعت گذشته از همه مردم شریف و صبور زاهدان عذر خواهی نموده و امیدوارم بر ما ببخشند همچنین از همکاران خدوم و زحمتکش آبفا که واقعا سه روز بی وقفه و بدون استراحت تلاش کردند تشکر می کنم.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۲۹۳


ارسال