يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ,28 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۹
در گفت و گو با مدیرعامل آبفا مطرح شد؛
آخرین خبر از عملیات اتصال خط دوم و اول انتقال آب چاه نیمه به زاهدان
 
علیرضا قاسمی گفت: نتیحه عملیات اتصال خط دوم و اول انتقال آب چاه نیمه به زاهدان تا 2 ساعت آینده مشخص می شود.
علیرضا قاسمی، مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: پس از 24 ساعت تلاش بی وقفه، ساعت 20 امشب پمپ اول روشن شد، خط آب گرفت و مشکلی مشاهده نشد.

وی ادامه داد: پمپ دوم را روشن کردیم، 50 درصد فشار وارد شده است، منتظر هستیم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، پمپ سوم را روشن کنیم که بعد از آن می توانیم نتیجه بگیریم که می توان پمپاژ انجام داد یا خیر.

به گفته این مقام مسئول، پرسنل آبفا با تمام توان و ظرفیت مشغول فعالیت هستند که‌ طبق پیش بینی ها تا 2 ساعت دیگر مشخص شود که می توان عملیات پمپاژ را انجام داد یا خیر، در حال حاضر تست در حال انجام است، اما با 50 درصد ظرفیت که امیدواریم مشکلی پیش نیاید تا بتوانیم از تمام ظرفیت خط استفاده کنیم.

وی با بیان این که این اقدام به منظور رفاه حال عمومی مردم شریف زاهدان در آینده انجام شد، افزود: به منظور خدمت‌رسانی به مردم‌ نیز 120 نفر از پرسنل آبفا در قالب 60 گروه در سطح شهر فعال شده اند و کار آب‌رسانی سیار را‌ انجام می‌دهند.

قاسمی خاطرنشان کرد: همچنین 60 دستگاه خودرو با تانکرهای چهار تا 30 هزار لیتری بکارگیری شده و فروش روزانه بالغ بر 20 واحد آب‌شیرین‌کن در شهر از سوی آبفا اجاره شده است تا به مردم آب‌رسانی رایگان داشته باشند.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۳۴۷


ارسال