رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر:

۵۰ بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان روستای سیتل توزیع شد/ فعالیت‌های داوطلبانه به انسان هویت می‌بخشد

4 اسفند 1399 ساعت 8:56

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر از توزیع ۵۰ بسته لوازم التحریر در مناطق کم برخوردار روستای سیتل از توابع بخش مرکزی شهرستان خبر داد.


به گزارش عصرهامون محمدرضا کرد، رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: داوطلبان این سازمان همیشه در قالب تیم های حمایتی وظیفه خود می دانند که خدمات ارزنده ای در زمینه های مختلف درمانی، آموزشی، بهداشتی و معیشتی به مردم خصوصا قشر محروم و نیازمند ارائه دهند.

  وی با بیان اینکه ارائه خدمات ارزنده توسط جمعیت جوانان و داوطلبان هلال احمر ایرانشهر همچنان ادامه دارد، افزود: بدون شک این اقدامات نه تنها باعث ایجاد تزریق روحیه امید در روستائیان و ساکنان مناطق محروم می شود، بلکه توشه ای برای راه آخرت خیرخواهان خواهد بود.  

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر با بیان این که بسیاری از دانش آموزان این شهرستان برای تهیه حداقل های تحصیلی در مضیقه و تنگنا هستند، عنوان کرد: ما وظیفه داریم با حمایت های هرچند اندک، این قشر از جامعه را یاری کنیم.

وی با اشاره به لزوم حمایت از نیازمندان، تصریح کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود که همه فرزندان این مرز و بوم در مسیر تعلیم و تربیت قرار بگیرند و جمعیت هلال احمر ایرانشهر نیز بتواند در راستای وظایف خود از دانش آموزان نیازمند حمایت کند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تعداد ۵۰ بسته لوازم التحریر و ۵۰ جفت کفش و دمپایی بین کودکان و دانش آموزان نیازمند روستای سیتل از توابع بخش مرکزی توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر ایرانشهر توزیع شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 135379

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/135379/۵۰-بسته-لوازم-التحریر-میان-دانش-آموزان-روستای-سیتل-توزیع-فعالیت-های-داوطلبانه-انسان-هویت-می-بخشد

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/