چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۴
رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
برگزاری رقابت های دوومیدانی به مناسبت ولادت امام علی (ع)
 
ایرج رستم زهی از برگزاری رقابت های دوومیدانی سیستان و بلوچستان به مناسبت ولادت امام علی (ع) خبر داد.
ایرج رستم زهی، رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: اولین مرحله مسابقات دوومیدانی‌ نونهالان و نوجوانان به مناسبت ولادت حضرت امیر مومنان علی (ع) با حضور تیم های نیکشهر، ‌ایرانشهر،  سراوان، بمپور، زاهدان، زهک، خاش و فنوج امروز در پیست تازه تاسیس تارتان نیکشهر برگزار شد.

وی با اشاره به نفرات برتر این رقابت ها در بخش نونهالان، گفت: در ماده ۱۰۰ متر نوید دنان از زهک، بهزاد رئیسی از فنوج و سبحان رامش از بمپور، ۴۰۰ متر سبحان رامش، یاسر زیوری و ارین حمل زهی از سراوان، ۱۵۰۰ متر بنیامین بامری از بمپور، عامر دهواری از سراوان و مهرزاد بلیده از نیکشهر به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

رستم زهی اصافه کرد: در پرتاب وزنه بنیامین اعتمادی و فضل الرحمن نیک روش از بمپور  و عمر نهتانی از زاهدان، پرش سه گام نوید دنان از زهک، بنیامین بامری از بمپور و محمد طاها عارف از زاهدان، پرش طول بهزاد رئیسی از فنوج، اسلم شهدادزهی از خاش و فضل الرحمن نیک روش از بمپور بر سکوهای اول تا سوم ایستاند.

وی با اشاره به نفرات برتر رده سنی نوجوانان، ادامه داد: در ماده ۱۰۰ متر صادق نارویی از زهک، صدرا هاشمزهی از زاهدان و متین ایرندگانی از خاش، ۴۰۰ متر صادق نارویی از زهک، صدرا هاشمزهی از زاهدان و محمد دامن زن از زهک، ۱۵۰۰ متر محمد امیر مرادی از بمپور، علیرضا نارویی از زهک و یوسف ارباب از فنوج عناوین اول تا سوم را ازآن خود کردند.

رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پرش سه گام آرش مختاری از بمپور، محمد سهرابزهی از ایرانشهر و مبین حیدری از فنوج، پرش طول علیرضا نارویی از زهک، میعاد ملکزهی و یوسف ارباب از فنوج، پرتاب وزنه محمد سهرابزهی از ایرانشهر، متین ایرندگانی از خاش و آرش از مختاری بمپور و در ریله سوئیسی زهک، بمپور و زاهدان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی گفت: در پایان تیم  بمپور در رده سنی نونهالان عنوان قهرمانی را ازآن خود کرد و تیم های زهک و فنوج به مقام های دوم و سوم دست یافتند و در رده سنی نوجوانان، تیم زهک مقام قهرمانی‌ را کسب کرد و تیم های بمپور و ایرانشهر در جایگاه های دوم و سوم ایستادند. در پایان احکام نفرات برتر با حضور مسئولان ورزشی به آن ها اهدا شد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۴۱۹


ارسال