چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
ملت ایران در الگو سازی راه اطمینان بخشی در پیش گرفته است
 
سردار غلامرضا سلیمانی گفت: ظرفیت های مردم سالاری اسلامی و پیاده سازی همه برنامه های این نظام مردمی و علوی و عاشورای را در گام دوم با همت ملت ایران و امامت مقام معظم رهبری شاهد خواهیم بود.
به گزارش عصرهامون به نقل از سفیر افلاک، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در مراسم افتتاح 185 طرح محرومیت زدایی استان لرستان اظهار داشت: در گام دوم انقلاب اسلامی در جهت تحقق جامعه مهدوی در حرکت هستیم که مقام معظم رهبری در جلو و ملت ایران و جهان اسلام پشت سر رهبری به سمت تحقق جامعه مهدوی و بستر سازی برای ظهور خورشید ولایت در حرکت هستند.

وی افزود: در گام اول، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و علیرغم همه توطئه ها و سنگ اندازی و دشمنی ها و فشارها، نظام جمهوری اسلامی استقرار یافت و نظام علوی، عاشورایی، مهدوی و مردمی بود و از همه حوادث به سلامت عبور کرد و در مسیر پیش روی، ملت ایران وارد گام دوم شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: ظرفیت های مردم سالاری اسلامی و پیاده سازی همه برنامه های این نظام مردمی و علوی و عاشورای را در گام دوم با همت ملت ایران و امامت مقام معظم رهبری شاهد خواهیم بود.
 
وی با اشاره به اینکه ملت ایران در الگو سازی راه اطمینان بخشی در پیش رو گرفته است، گفت: افق های پیروزی و موفقیت را برای ملت ایران می بینیم که همه ظرفیت های مردم سالاری اسلامی و تحقق دولت اسلامی وجود دارد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۴۴۶


ارسال