چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷
رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
برگزاری رقابت های دوومیدانی بانوان در سالروز ولادت امام علی (ع)
 
ایرج رستم زهی از برگزاری رقابت های دوومیدانی بانوان در سالروز ولادت امام علی (ع) خبر داد.
ایرج رستم زهی، رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: اولین مرحله لیگ مسابقات دوومیدانی نونهالان و نوجوانان دختران، گرامیداشت ولادت حضرت علی (ع) با حضور تیم های نیکشهر، بمپور، سراوان، ایرانشهر، زاهدان، فنوج و خاش در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در پیست تارتان استادیوم ورزشی  نیکشهر برگزار شد.

وی ادامه داد: در رده سنی نونهالان ماده ۱۰۰متر، سمانه بمپوری، سمانه سپاهیان و نگین سنگری، ۴۰۰ متر زهرا تنگی زهی، پریسا فولادی، بلقیس محبی و ۱۵۰۰ متر فائزه نارویی، عالیه نعمتیان و ثنا شه بخش به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

رستم زهی ادامه داد: در پرش طول نگین سنگری، نگین خسروی و زهرا تنگی زهی، پرتاب وزنه الهام اسفندیاری، الهام بامری و فائزه نارویی، پرش سه گام الهام اسفندیاری، حنسیه هودیانی و ثنا شه بخش عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

به گفته وی، در نتیجه تیمی تیم های شهرستان بمپور به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های ایرانشهر و سراوان دوم و سوم شدند، در رده سنی نوجوانان در ماده ۱۰۰ متر سیما نارویی، رحیمه دشتبان، سحر دهبانی و ۴۰۰ متر رویا پیشرو، سحر دهبانی و نازنین کمال زهی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت دوومیدانی افزود: در ماده ۱۵۰۰ متر حلیمه سپاهی امرا، محدثه استوار و مرجان بن، پرش طول، حلیمه سپاهی امرا، الهام بامری و سیما نارویی، پرتاب وزنه عایشه کرنگش، رحیمه دشتبان و نگار نارویی مقام های اول تا سوم را به دست آوردند که در ریله سوئیسی سراوان، بمپور و ایرانشهر بر جایگاه اول تا سوم ایستادند.

وی خاطرنشان کرد: در نتیجه تیمی تیم های نیکشهر به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های سراوان و ایرانشهر مقام های دوم و سوم را به دست آوردند، در پایان احکام قهرمانی ورزشکاران با حضور نایب رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان ورزشی به آن ها اهدا شد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۴۶۵


ارسال