چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تیمور باقری، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا، از ابتدای سال تاکنون جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز 4 میلیون و 438 هزار تن گذشت.
تیمور باقری در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: چهار میلیون و 438 هزار و 576 تن کالا با 273 هزار و 105 سفر باری در 11 ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شد.

وی با بیان اینکه 56 شرکت حمل ‌و نقل داخلی شمال استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی و محصولات کشاورزی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را در استان تشکیل می دهند.

این مقام مسئول تاکید کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در این استان اعمال نشده و نخواهد شد.

باقری حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم را از اولویت اصلی این اداره کل ذکر کرد و گفت: در حال حاضر 9 هزار و 56 نفر راننده، 6 هزار و 539 دستگاه ناوگان باری، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای حوزه تحت پوشش این اداره کل فعالیت می نمایند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل و نقل، ادامه داد: یکی از مشاغلی که خالصانه و متعهدانه در دوران بحران کرونا خطر را به جان خریده و شب و روز خود را در دل جاده‌ها می‌گذرانند، فعالان بخش حمل و نقل جاده‌ای و رانندگان حمل بار هستند که با طی مسافت‌های طولانی رسالت خود را  برای آسایش مردم به آخر رساندند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۴۷۵


ارسال