چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶
سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار خبر داد:
توسعه حمل و نقل شهری چابهار با همکاری ارگان ها الزامی مهم برای آبادانی/ توجه به زیرساخت های روستایی اولویت اساسی برای تردد مردم است
 
داود قریشی مقدم از شتاب حمل و نقل شهری در روستاهای حاشیه نشین با همکاری منطقه آزاد و شهرداری چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، داود قریشی مقدم؛ سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار در دیدار با اعضای شورای اسلامی دهیار روستای کمب با اشاره به توسعه حمل ونقل روستایی بیان کرد: برای رسیدن به توسعه در روستاها قبل از هر چیز از نظر ظاهری و زیرساختی باید برای ماندن در روستا جذابیت هایی ایجاد کرد یا حداقل مشکلات و سختی های زندگی در فضای روستا را به حداقل رساند و با توجه به جمعیت روستایی کمب این زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی بسیار اهمیت دارد.

وی ادامه داد: همزمانی ارائه برخی خدمات عمومی در روستا و فراهم کردن زیرساخت ها در زمینه های حمل و نقل و خدمات آموزشی با فراهم کردن زمینه های اشتغال روستایی را نمی توان انکار کرد.

⁦⁩اسن مقام مسئول در خصوص حمل و نقل روستای کمب افزود: سازمان حمل و نقل با حمایت های سازمان منطقه آزاد در گذشته ۶ دستگاه مینی بوس در حال سرویس دهی و خدمات به مردم بودند.

وی تصریح کرد: اخیرأ نیز ۲ دستگاه اتوبوس اضافه شده و در این راستا با نگاه ویژه به روستاهای عثمان آباد و رمین نیز توسط سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری چابهار خدمات دهی انجام می شوند.

قریشی مقدم در خصوص ایجاد زیرساخت‌های مربوطه در روستای کمب گفت: نصب تابلوهای ایستگاه اتوبوس ها در حاشیه راه ها با رعایت ضوابط استاندارد از قبیل ابعاد، مکان نصب و فاصله از تقاطع های اصلی از علائم رانندگی به فاکتورهای مختلف مورد بررسی سازمان حمل و نقل نصب می شوند.

سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار در راستای توسعه حمل ونقل شهری چابهار و حومه با همراه اعضای شورای اسلامی دهیار روستای کمب از زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی روستای کمب بازید کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۴۹۳


ارسال