چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۶
با شعار عیدی برای همه؛
جشن نیکوکاری در سیستان‌وبلوچستان مجازی برگزار می‌شود
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو، جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» از ۱۴ اسفندماه در سطح استان برگزار می‌شود.
به گزارش عصرهامون، مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو، جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی و تأمین پوشاک و ملزومات نوروزی دانش‌آموزان نیازمند از ۱۴ اسفندماه در سطح استان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت پرهیز از تجمعات، جشن نیکوکاری امسال به‌صورت مجازی و در قالب پویش «عیدی برای همه» برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روش‌های مختلفی جهت مشارکت در این جشن در نظر گرفته شده است، بیان کرد: مردم نوع‌دوست ما می‌توانند کمک‌های انسان‌دوستانه خود را به حساب صندوق امداد ولایت به شماره  ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه واریز ۸۸۰۳۵۶۱۳۶ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۶۵۲۴۲ به نام صندوق امداد ولایت واریز کنند.

عبادی افزود: علاقه‌مندان همچنین می‌توانند با مراجعه به سایت emdad.ir و یا از طریق تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ و همچنین شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۵۴*۸۸۷۷* با تلفن همراه نسبت به پرداخت کمک‌های خود اقدام کنند.

وی گفت: امکان پرداخت الکترونیک کمک‌های مردمی از طریق اپلیکیشن‌های سکه، ایوا و سنا نیز فراهم شده که علاقه‌مندان می‌توانند با دریافت رایگان این اپلیکیشن‌ها و نصب آن بر روی تلفن همراه از قسمت نیکوکاری، کمک‌های خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۵۱۸


ارسال