چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۱
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان:
کارکنان آرامستان و پاکبانان در الویت دریافت واکسن کرونا قرار می گیرند
 
پیمان نارویی گفت: با توجه به ارتباط مستقیم و پرخطر کارکنان برخی از حوزه های شهرداری زاهدان با ویروس منحوس کرونا، این پرسنل به عنوان گروه ها پرخطر باید در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار خواهند گرفت.
به گزارش عصرهامون؛ پیمان نارویی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: کارکنان مجموعه ی شهرداری به خصوص کارکنان خدوم آرامستان و پاکبانان زحمتکش باید جزء اولویتهای دریافت واکسن کرونا قرار بگیرند.

وی افزود: با توجه به ارتباط مستقیم و پرخطر کارکنان برخی از حوزه های شهرداری زاهدان با ویروس منحوس کرونا، این پرسنل به عنوان گروه ها پرخطر باید در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار خواهند گرفت.

 وی خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی های به عمل آمده با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان پیشنهاد شد تا همزمان با آغاز فرآیند تزریق واکسن کرونا در استان، بخشی از نیروهای مجموعه ی شهرداری زاهدان که در بیشتر در معرض خطر ابتلا به کرونا قرار دارند، واکسینه شوند.

نارویی تاکید کرد: کارکنان خدوم شاغل در مجموعه  سازمان مدیریت آرامستان ها به علت ارتباط مستقیم آنها با اجساد کرونایی و همچنین پاکبانان زحمتکش مستقر در نقاط مختلف شهر که به عنوان مدافعان خاموش نیز از این عزیزان یاد می شود و به شدت در معرض ابتلا به این بیماری مهلک و منحوس قرار دارند، طبق این هماهنگی ها در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار خواهند گرفت.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۵۲۰


ارسال