چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳
در گفت و گو با بخشدار دامن ایرانشهر عنوان شد؛
اجرای ٣٣٠طرح اشتغالزايي با اعتباري بالغ بر ١١٠ ميليارد ريال از سوي بنياد بركت در ایرانشهر/توانمندسازی روستاییان موجب مهاجرت معکوس می شود
 
مرتضي سايگاني از اجرای ٣٣٠طرح اشتغالزايي با اعتباري بالغ بر ١١٠ ميليارد ريال از سوي بنياد بركت خبر داد.
به گزارش عصرهامون مرتضی سايگاني، بخشدار بخش دامن ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: تاکنون ٣٣٠ طرح اشتغالزایی در این منطقه اجرا شده و در حال اجرایی شدن هستند که این طرح ها در زمینه های دام سبک و سنگین، مشاغل فنی و خدماتی، پرورش زنبور عسل در ۱۵ روستای هدف زهلنفان، کج و کجکوش، سرجوب، سایگان، پازرد، قلعه تاروان، مراباد، کوهیگان، کوران سفلی، کوران علیا، آبادان، کوچه و... با تسهیلاتی بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال برای اشتغالزايي ٤٥٠ نَفَر است.

وی افزود: علاوه بر این طرح‌های متعدد که در زمینه اشتغالزایی انجام شده، در راستای تکمیل زنجیره همین طرح‌های خرد، امید است در سال ۱۴۰۰ شاهد طرح های کلان در زمینه های صنعتی و تولید، با توجه به پتانسیل های موجود در سطح بخش دامن باشیم.

سایگانی تصریح کرد: با توجه به نیاز متقاضیان به مسئولان بنیاد برکت پیشنهاد افزایش مبلغ تسهیلات جهت توسعه طرح ها اشتغالزایی داده شد و در این زمینه با توجه به روال قانونی قول پیگیری و مساعدت توسط ستاد بنیاد برکت داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم و روستایی، علاوه بر توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و ارتقای سطح زندگی و معیشت، مهاجرت معکوس و رونق تولید را در این مناطق به دنبال داشته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۵۵۴


ارسال