چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۳
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان خبر داد؛
سرقت بیش از 21 هزار تجهیزات ایمنی در جاده های سیستان و بلوچستان
 
ایوب کرد از سرقت افزون بر 21 هزار و هشتصد و هفتاد و یک عدد انواع تجهیزات ایمنی به ارزش 60 میلیارد و 500 میلیون ریال در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان در 11 ماهه سال جاری خبر داد.
 ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان  در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: نصب علائم و تابلوهای هشدار دهنده در محورهای مواصلاتی یکی از وظایف این اداره کل است که متاسفانه هر روزه تعداد قابل توجهی از این علائم همچون نرده پل، پایه مسیر نما، تابلوهای اخطاری، انتظامی و اطلاعاتی، چراغ های چشمک زن و صفحه گاردریل به سرقت می رود.

وی بیشترین علائم سرقت شده این مدت را پایه صفحه مسیر نما با سه هزار و هشتصد و هشتاد و دو مورد و پایه تابلو کبوتری با یک هزار و دویست و پنجاه و سه مورد ذکر کرد و افزود: سرقت این علائم به طور قطع در افزایش تصادفات و تلفات جاده ای استان تاثیر گذار است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان ادامه داد: علائم جاده ای سرقت شده با قیمت‌های بسیار اندک فروخته می‌شود در حالیکه این اداره‌ کل باید برای خرید و نصب مجدد آنها هزینه‌های سنگینی را از محل اعتباراتی که می‌توانست در زمینه بهسازی جاده‌های استان صرف شود متحمل می‌ شود.

وی خاطرنشان كرد: از مردم عزیز تقاضا می شود در صورت مشاهده سرقت یا خرید و فروش علائم جاده ای، مراتب را فوری به پلیس 110 اطلاع دهند یا از طریق تماس با تلفن های 141 جهت رسیدگی فوری گزارش دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۵۸۰


ارسال