چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳
معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد؛
برگزاری 23 هزار نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران/45 هزار شغل از سوی تعاونی های سیستان و بلوچستان ایجاد شد
 
اله نظر شه بخش از برگزاری 23 هزار و یکصد و بیست و دو نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران از ابتدای امسال تاکنون در سیستان و بلوچستان خبر داد.
اله نظر شه بخش، معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: این آموزش ها، ارتقای سطح دانش تعاونگران و بهبود عملکرد تعاونی ها و تعاونگران برگزار شده، چراکه توانمندسازی مدیران و منابع انسانی تعاونی یک از مهترین راهبردهای هفتگانه تحول بخش تعاون کشور است و  دانایی و توانایی اصل مهم در حل مشکلات تعاونگران به شمار می رود.

وی با بیان این که این استان از حیث کمیت و کیفیت برگزاری دوره های آموزش مجازی در کشور در بین استان های ممتاز قرار دارد، اظهار کرد: دو هزار و چهارصد و بیست و هفت شرکت تعاونی در گرایش‌های خدماتی، سهامی عام، مرزنشینان، کشاورزی، صنعتی، معدنی و اتحادیه‌های تعاونی، صنایع دستی، فرش دستباف، تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف‌کنندگان، تأمین نیاز صنوف توزیعی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمرانی، فراگیر ملی، دهیاری و دانش بنیان در استان فعال هستند.

شه بخش تعداد کل اعضای تعاونی های فعال استان را یک میلیون و هشتصد و هفتاد و هشت هزار و چهارصد و هفتاد و چهار نفر اعلام کرد و گفت: تعداد اشتغال ایجاد شده توسط این تعاونی ها نیز در استان 45 هزار و پانصد و هفتاد و نه نفر است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۵۹۶


ارسال