چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹
با حضور مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار رفاه اجتماعی صورت گرفت؛
بازدید از یک واحد تولیدی کنسرو تن ماهی در کنارک/ حل مشکل معیشتی کارگران در رشد تولید الزامی است
 
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار رفاه اجتماعی از یک واحد تولیدی کنسرو ماهی در شهرستان کنارک به منظور بررسی عملکرد واحد های تولیدی و رفع مشکلات کارگران بازدید کرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، ظهر امروز مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار رفاه اجتماعی  از واحد تولیدی کنسرو ماهی در شهرستان کنارک به همراه جمعی از مسئولین بازدید کرد.

در این بازدید ادیب زاده؛ مدیر عامل  شرکت تولیدی کنسرو ماهی ضمن بیان گزارشی از وضعیت  فعالیت شرکت، میزان تولید و مشکلات فرا روی ایجاد اشتغال بیان کرد: در حال حاضر با همکاری مسئولین و بازار پسندی محصول تولیدی موفق به ایجاد تعداد هفت خط تولید کنسرو ماهی در این شرکت در شهرستان کنارک شدیم.
 
وی افزود: تاکنون با ایجاد این خطوط تولید زمینه اشتغال 450 نفر کارگر در این واحد تولیدی فراهم شده است و برای افزایش تولید کارخانه به تعداد 150 نفر کارگر جدید نیازمند هستیم.
 
 وی تصریح کرد: حل مشکل مسکن کارگری، استمرار پرداخت یارانه های معیشتی به کارگران مهمترین درخواست و چالش ما برای رفع نیازمندی نیروهای شرکت است.
 
کریم یاوری؛ مشاور و نماینده ویژه  وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مثبت این واحد تولیدی بیان کرد: رسالت وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در مثلث کارگر، کارفرما و کار، حمایت از کار به منظور حمایت از تولید و سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال پایدار و در پی آن تولید پایدار است.
 
وی افزود: مسائل و مشکلات مبتلا به واحد های تولیدی در کارگروه رفع موانع تولید مطرح و پیگیری خواهد شد تا معیشت این افراد زحمت کش جامعه حل شوند.
 
وی خاطر نشان کرد: پیگیری و پرداخت مطالبات کارگری و ایجاد امکانات رفاهی برای کارگران در دستور کار قرار دارد و در اولین فرصت اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.
 
مشاور و نماینده ویژه  وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت: حل مشکلات معیشتی کارگران باعث دلگرمی و افزایش بهره وری کار آنها برای داشتن یک تولید عالی می باشد.

وی گفت: شهرستان کنارک و چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت های بسیاری در زمینه تولید محصولات آبزی و صیادی هستند که می توانند با جذب سرمایه در رشد و توسعه موثر واقع شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۶۱۳


ارسال