چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۵
در خطبه های نماز جمعه مطرح شد؛
دولت جوان و حزب اللهی هم گام با مکتب انقلاب اسلامی/انتقام سخت" خروج آمریکایی‌ها از منطقه است
 
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر گفت: مصداق کامل انتقام سخت رسیدن به یک نقطه‌ای است که دیگر آمریکایی‌ها در منطقه ما حضور نداشته باشند‌.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: خودم و شما برادران و خواهران ایمانی را به رعایت تقوای الهی دعوت می کنم، تقوا بهترین توشه ای است که خدای سبحان از بندگانش انتظار دارد.

وی با اشاره به اینکه پانزدهم اسفندماه مصادف با روز درختکاری است، افزود: غرس نهال یکی از آداب پسندیده و مورد نیاز در جامعه بوده که باید به آن توجه ویژه شود و برای کاشت آن باید به سمتی حرکت کنیم که نهال های مثمر ثمری کشت شوند که دیگران بتوانند از آن ها استفاده و بهره مند شوند و این مسئله باید توسط مسئولین به صورت مناسب فرهنگ سازی شود.

امام جمعه ایرانشهر تصریح کرد: یک شنبه هفدهم اسفند ماه مصادف با شهادت بزرگ خیبر شهید همت بوده که اخلاص و توجه به عمل از ویژگی های ناب اخلاقی این بزرگوار بوده است.

وی اضافه کرد: سه شنبه بیست و پنجم رجب مصادف با شهادت امام موسی کاظم(ع) بوده که این مناسبت را به محضر نازنین ولی عصر امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و عموم مردم تسلیت عرض کرده و برکاتی که در ایران اسلامی وجود دارد به دلیل حضور نوادگان و امام زادگان و امام رضا (ع) است.

این خطیب جمعه اشاره به شخصیت بزرگ پیامبر اکرم(ص)، خاطرنشان کرد: پنج شنبه بیست و یکم اسفندماه بعثت حضرت محمد(ص) بوده که باید در حد شان و منزلت بزرگوار این مناسبت را پاس بداریم.

وی عنوان کرد: در هفته گذشته شاهد موضوع کشتی مربوط به صهیونیست ها بودیم که مورد تیر غیب قرار گرفتند و این اتفاق توسط خودشان صورت گرفته و عمده هدف آنان از انجام این برنامه ملتهب کردن شرایط کنونی در ایران اسلامی و گروه های مقاومت بوده است.

بزمانی تصریح کرد: بعد از شهادت سردار دلها منطقه دچار تحولاتی شده که بخش اعظم آن مربوط به انتقام سخت بوده که باید اجرایی شود و آمریکایی ها باید از کل منطقه غرب آسیا خارج شوند.

وی بیان کرد: مقتم معظم رهبری در گفتمان های اخیرشان به وجود دولت انقلابی، جوان و حزب اللهی تاکیدات فراوانی داشتند که این مسئله یکی از اصیل ترین گفتمان های انقلاب است.

به گفته امام جمعه ایرانشهر منتخب مردم باید هم راستا با مبانی مکتبی و انقلابی، اعتقادی اسلامی باشد که در حوزه های مختلف دولت دچار تعارضات نظری نشوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۶۳۵


ارسال