جمعه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,23 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶
مدیرکل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان:
4 کتابخانه سیستان و بلوچستان میزبان طرح "کتابخانه گردی" هستند
 
حامد زارعی گفت: در سیستان و بلوچستان کتابخانه های آیت الله کفعمی و استاد کامبوزیا از زاهدان، شهید بهشتی خاش و ساحل چابهار میزبان طرح کتابخانه گردی هستند.
حامد زارعی، مدیرکل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: طرح کتابخانه‌گردی همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در کتابخانه‌های حائز شرایط در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در سیستان و بلوچستان کتابخانه های آیت الله کفعمی و استاد کامبوزیا از زاهدان، شهید بهشتی خاش و ساحل چابهار میزبان این طرح هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: این طرح همزمان با هفدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طرح با هدف افزایش آشنایی مردم و مدیران اجرایی و فرهنگی کشور با جنبه‌های مختلف فعالیت کتابخانه‌های عمومی در کتابخانه‌های حائز شرایط در سراسر کشور برگزار می‌شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: این طرح در سه روز متوالی از ۱۶ تا ۱۸ اسفند ماه در کتابخانه‌های تازه تأسیس و بازگشایی شده در سال جاری و کتابخانه‌های شاخص اجرا می‌شود.

زارعی گفت: با توجه به میزان شیوع بیماری کرونا، در سیستان و بلوچستان با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله ‌گذاری اجتماعی، پرهیز از ازدحام جمعیت و رعایت زمان‌بندی جهت حضور مدعوین انجام خواهد شد.

این مقام مسئول اظهار کرد: در این طرح علاقه مندان علاوه بر بازدید از بخش ها و امکانات مختلف کتابخانه کارت عضویت رایگان دریافت می کنند و اعضایی که مشمول جریمه دیرکرد شده‌اند از ۱۶ تا ۲۰ اسفند به شرط بازگرداندن کتاب جرائم آن ها بخشوده خواهد شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۶۵۷


ارسال