جمعه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,23 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حمید آذریان گفت: هیات بدنسازی چابهار شگفتی ساز این دوره از رقابتها شد و توانست از میزبانی خود بخوبی بهره ببرد و در تمامی رده‌های سنی صاحب عنوان قهرمانی و مقام شود.
به گزارش عصرهامون، حمید آذریان؛ رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: مسابقات پرس سینه بدون لوازم‌ قهرمانی باشگاه های استان سیستان و بلوچستان‌، به مناسبت ولادت امام عݪی (ع) و عیدمبعث، گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شادروان فریدون سارانی به میزبانی بندر اقیانوسی چابهار برگزار شد.
 
وی افزود: این دوره از رقابتها در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان  با شرکت ۱۲۷ نفر ورزشکار از شهرستان های چابهار، زاهدان، خاش و ایرانشهر در سالن ورزشی شهید محبعلی فارسی بندر چابهار بود.
 
وی تصریح کرد: این رقابتها اولین دوره مسابقه قدرتی در سطح استانی در سال جاری بود که رئیس هیات بدنسازی استان جهت رشد و ارتقاء ورزش قهرمانی، ایجاد انگیزه در ورزشکاران و ایجاد شور و نشاط در ایام کرونایی اقدامات قابل توجهی را برای برگزاری آن انجام داد.
 
رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان چابهار خاطر ادامه داد: هیات بدنسازی چابهار شگفتی ساز این دوره از رقابتها شد و توانست از میزبانی خود بخوبی بهره ببرد و در تمامی رده‌های سنی صاحب عنوان قهرمانی و مقام شود.
 
وی اشاره کرد: مطابق اعلام قبلی مسابقات برای حفظ سلامتی بیشتر مردم بدون حضور تماشاگران مشتاق برگزار شد و شرکت کنندگان هم با رعایت نکات بهداشتی که توسط ستاد بحران کرونا اعلام کرده بود، همکاری های لازم را با مجموعه اجرایی حاضر در محݪ برگزاری مسابقات بخوبی انجام دادند.
 
آذریان تصریح کرد: در این مسابقات در احکام تیمی بزرگسالان باشگاه فریدون الف از چابهار مقام اول، تیم بسیج‌ورزشکاران از ایرانشهر و باشگاه فریدون ب از چابهار به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
 
وی اذعان کرد: در رده سنی جوانان باشگاه فریدون اݪف از چابهار، باشگاه بسیج ورزشکاران از ایرانشهر و هیات زاهدان از شهرستان زاهدان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
 
رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان چابهار گفت: تیم کارخانه آرد شهرستان خاش، باشگاه فریدون الف چابهار و تیم بسیج‌ورزشکاران از ایرانشهر در رده تیمی نوجوانان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۶۶۰


ارسال