يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۵
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر مطرح کرد؛
تشدید نظارت ها بر بازار کالاها در ایام نوروز /ایجاد فضای ناامن برای سودجویان اقتصادی
 
مهرداد طاهری از تشدید نظارت بر بازار و قیمت اجناس و توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار در ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون مهرداد طاهری، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: طرح نظارتی در بازار با توجه به اهمیتی که داشت توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت نسبت به سال های گذشته یک ماه زودتر آغاز شده و از ابتدای بهمن ماه طرح ویژه نظارت ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور دستورالعمل ابلاغ شد.

وی افزود: اکنون طرح نظارتی بازار در ایرانشهر توسط بازرسان در حال اجرایی است و اداره صمت این شهرستان با همکاری ادارات ذیربط همچون بسیج اصناف، اداره استاندارد، شهرداری و اداره تعزیرات، مرکز بهداشت از تمام توان و ظرفیت نیروها در جهت هم افزایی استفاده کردیم.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: در دو بخش کالایی و خدماتی کالاها و مایحتاجی که در ایام نوروز بیشتر مورد استفاده عموم و نیاز شهروندان خصوصا مواد غذایی است در بحث توزیع و تنظیم بازار توسط بازرسان کنترل و نظارت صورت بگیرد.

وی عنوان کرد: کالاهایی چون شکر، برنج، روغن طی چند سری در مکان های مشخص تعیین شده از قبل با قیمت مصوب در بازار عرضه شدو ارائه این خدمات در ایام تعطیلات نوروز هم ادامه خواهد داشت‌.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تعمیرگاه های اتومبیل، خیاطی ها، آرایشگاه ها، نانوایی ها، سوپر مارکت ها، رستوران ها و کلیه مراکزی که شهروندان در ایام نوروز بیشتر با آنان سروکار دارند، نظارت بر خدمات آنان تشدید یافته است.

وی اضافه کرد: با افزایش نظارت های بازرسان اکنون برای مخلان اقتصادی و سودجویان بازاری فضای ناامنی در ایرانشهر ایجاد شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: شهروندان عزیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را از طریق تلفن و یا سامانه 124 به اداره صنعت معدن و تجارت گزارش کنند‌.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۰۲۷


ارسال