سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
قاچاقچیان مواد مخدر به عمق کشور زمین گیر شدند/دستگیری پدر و برادر جوان 25 ساله چابهاری به جرم قتل
 
سردار احمد طاهری از دستگیری پدر و برادر جوان 25 ساله چابهاری به جرم قتل خبر داد و گفت: قاچاقچیان مواد مخدر به عمق کشور زمین گیر شدند.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: شب گذشته در درگیری مسلحانه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "سراوان و خاش"، قاچاقچیان مواد مخدر که قصد جابجایی و انتقال محموله مواد افیونی را به مرکز استان و کشور داشتند شناسایی و زمین گیر شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات ضمن توقیف 2 دستگاه خودروی 405 و یک دستگاه موتورسیکلت از محل و مخفیگاه سوداگران مرگ یک تن یکصد و چهارده کیلو و پانصد گرم تریاک و حشیش کشف شد.

طاهری اظهار کرد: با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی چابهار، عاملان قتل جوان 25 ساله چابهاری که هشتم فروردین ماه سال جاری با شلیک سلاح کلت کمری به قتل رسیده بود، کمتر از 5 روز شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: عاملان این جنایت پدر و برادر مقتول بوده که بر سر یکسری اختلافات خانوادگی و طی یک نزاع و درگیری، دست به این عمل مجرمانه و خشن زده بودند که ضمن دستگیری هر دو عامل جنایت، در بازرسی از متهمان یک قبضه سلاح کلت کمری، مقادیری مهمات جنگی کشف که در این رابطه پس از تحقیقات پلیسی متهمان به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در فضای مجازی به صورت غیر واقعی و کذب عامل قتل این جوان را ورود سارقان به منزل وی و ارتکاب قتل توسط سارقان اعلام شده بود که توسط پلیس تکذیب شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۲۳۹


ارسال