سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
دستگیری عاملان قتل جوان ۲۷ ساله در زابل/۲ دستگاه تریلی حامل ۵۴ هزار لیتر گازوئیل قاچاق توقیف شد
 
سردار احمد طاهری از دستگیری عاملان قتل جوان ۲۷ ساله طی کمتر از ۷۲ ساعت در زابل خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان زابل و هدایت فنی پلیس آگاهی استان، عاملان قتل جوان ۲۷ ساله در این شهرستان که ششم فروردین ماه سال جاری به ضرب ضربات چاقو به قتل رسیده بود، کمتر از ۷۲ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: علت و انگیزه قتل اختلاف مالی عاملان با شخص مقتول بوده که متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

دستگیری عاملان تیراندازی در زابل

این مقام ارشد انتطامی اضافه کرد: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی زابل عاملان تیراندازی، که نهم فروردین ماه سال جاری با شلیک سلاح کلاش به سمت شهروندی در یکی از خیابان های این شهرستان وی را مصدوم و متواری شده بودند، شناسایی و در اقدام ضربتی دستگیر شدند.

به گفته وی، علت و انگیزه این اقدام مجرمانه اختلافات قبلی و خانوادگی متهمان با شاکی بوده که 2 فرد دستگیر شده پس از انجام تحقیقات پلیسی، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

اجرای طرح سراسری مقابله با قاجاق

طاهری اظهار کرد: در اجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق سوخت و فراورده های نفتی در استان، ماموران انتظامی شهرستان سیب و سوران، ۲ دستگاه تریلی سوخت کش حامل گازوئیل قاچاق را در محور "خاش -سوران"توقیف کردند.

وی گفت: در بازرسی از ۲ تریلی سوخت کش ۵۴ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف که در این رابطه ۲ متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۲۴۱


ارسال