سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
پایان قدرت نمائی عامل شرارت های سریالی در چابهار/1127 حلقه لاستیک قاچاق در ایرانشهر کشف شد
 
سردار احمد طاهری از دستگیری عامل شرارت های سریالی در چابهار و کشف هزار و یکصد و بیست و هفت حلقه لاستیک قاچاق در ایرانشهر خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در عملیات پلیس سیستان و بلوچستان، شرور مسلح در مخفیگاهش در چابهار شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: شرارت های سریالی و مسلحانه در چابهار، ایجاد نا امنی و رعب و وحشت عمومی توسط این فرد از طریق قدرت نمائی با سلاح و  حمل سلاح گرم، زورگیری، راه اندازی نزاع های دسته جمعی و عربده کشی از اقدامات شرارت آمیز این شرور مسلح است.

طاهری اضافه کرد: در بازرسی از مجرم یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف و پس از انجام تحقیقات پلیسی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی اظهار کرد: روز گذشته در راستای طرح برخورد با متخلفان اقتصادی و مقابله با قاچاق کالا و ارز ماموران انتظامی ایرانشهر محموله ای شامل یک هزار و یکصد و بیست و هفت حلقه لاستیک قاچاق را کشف و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: ارزش محموله کشف شده بالغ بر 12 میلیارد ریال بوده که در این رابطه یک نفر متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۲۸۶


ارسال