سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰
در راستای تشديد مبارزه با قاچاقچیان صورت گرفت؛
کشف محموله سنگین مرفین و شیشه در مرز میرجاوه/800 کیلوگرم مواد افیونی به مقصد نرسید
 
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف محموله سنگین مرفین و شیشه در مرز میرجاوه در راستای تشديد مبارزه با قاچاقچیان خبر داد.
سردار محمد ملاشاهي، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستاي تشديد مبارزه با موادمخدر و سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزی ميرجاوه با به كارگيری تجهيزات الكترونيكی و اپتيكی، از قصد قاچاقچيان براي انتقال محموله از منطقه مرزي تگور به داخل كشور مطلع شدند و بلافاصله با آمادگي و تجهيزات كامل به تشديد پوشش نوار مرزي پرداختند.

وی افزود: مرزداران با رعايت قانون به کارگيری سلاح اقدام به تيراندازی به سمت قاچاقچيان کردند و سوداگران مرگ وقتی عرصه را بر خود تنگ ديده و در رسيدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن خودرو و محموله از محل گريختند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزداران در اين عمليات موفق شدند در پاكسازي منطقه ضمن توقيف يک دستگاه خودرو و کشف دو دستگاه بيسيم، 771 كيلو و هشتصد گرم مرفين  و 31 کيلو و نهصد گرم شيشه را كشف كنند.

ملاشاهی ضمن تقدر از همکاري ساير نهادهاي اطلاعاتي و امنيتي و مرزداران، خاطر نشان کرد: شناسايي و دستگيري متهمان و رابطين آنها به صورت ويژه در دستور کار اين فرماندهي قرار دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۳۲۷


ارسال