سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳
طی 20 سال صورت گرفت؛
انجام 116 هزار عمل جراحی در بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان
 
رئیس بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان از انجام 116 هزار و 500 عمل جراحی توسط 10 عضو هیئت علمی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان در 20 سال گذشته خبر داد.
علیرضا مالکی، رئیس بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در این بیمارستان به سبب برخورداری از اولین ها و خبره ترین های چشم پزشکی، خوشبختانه علاوه بر انجام درمان های روتین، روش های جدید، موثر و کم عارضه نسبت به اعمال جراحی موجود چشمی به کار گرفته می شود که همواره مورد استقبال بیماران داخل و خارج استان جهت درمان بوده است.

وی ادامه داد: حسینعلی شهریاری یکی از متخصصتن خبره چشم پزشکی در رشته فوق تخصصی ویتره و رتین(شبکیه) و رئیس کمیسیون بهداشت  درمان مجلس شورای اسلامی، بیش از 30 سال است که در این رشته مشغول انجام اعمال جراحی و درمان بیماران بوده و تا کنون 15 هزار عمل جراحی انجام داده است.

 
این مقام مسئول تصریح کرد: اریش فوق تخصص در رشته  گلوکوم و نوروافتالمولوژی  صاحب سبک در انجام اعمال جراحی آب سیاه چشم می باشند که تا کنون 17 هزار عمل جراحی را در این بیمارستان، انجام داده اند.

وی ادامه داد: این سبک خاص جراحی در مجله معتبر علمی  international journal of ophthalmology و کنگره  جهانی  international glaucoma congress , world glaucoma congress ثبت شده است.

 مالکی افزود: روحانی فوق تخصص قرنیه و لنز و یکی از متخصصین معروف و زبده در انجام اعمال جراحی پیوند قرنیه و لیزر در استان و کشورند که تا کنون 17 هزار عمل جراحی را به انجام رسانده اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۳۳۰


ارسال