سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
مشارکت تعاونی های زاهدان در ساخت ۲۷۴۵ واحد طرح اقدام ملی مسکن
 
مهرداد جهاندیده گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در مرکز استان، دو هزار و 745 واحد مسکونی توسط تعاونی های مسکن شهرستان زاهدان ساخته خواهد شد.
به گزارش عصرهامون؛ مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن با بیان این مطلب افزود: با توجه به اهمیت سرعت بخشیدن به پیشرفت و بهبود اجرای این طرح تاکید شده است تا از تعاونی های مسکن خوشنام در سطح شهرستان و استان استفاده شود.

وی ادامه داد: بر این اساس پس از شناسایی اولیه 40 شرکت تعاونی مسکن موفق و خوشنام در سطح شهرستان زاهدان، 18 شرکت تعاونی برای مشارکت در طرح اقدام ملی مسکن در مرکز استان اعلام آمادگی کرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با تاکید بر اینکه در اجرای این طرح اتحادیه تعاونی های مسکن استان بعنوان محور، عمده مسائل مربوط به طرح را دنبال می کند، گفت: کار نظارت بر عملکرد شرکت های تعاونی با همکاری این اداره کل و اداره کل راه و شهرسازی، اتحادیه تعاونی های مسکن و سایر دستگاه های وظیفه مدار بطور منظم رصد و پایش می شود.

جهاندیده ضمن تاکید بر رعایت اصل شفاف سازی در روند انجام کار در طول زمان اجرای طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: اعضای تعاونی ها باید از هنگام ثبت نام تا واریز وجه، آماده سازی، زمان ساخت و هزینه تمام شده بصورت جز به جز مطلع باشند و شرکت های تعاونی نیز می بایست عملکرد و اقدامات انجام شده را به آنها گزارش دهند.

وی همچنین به استفاده از تجارب اجرای طرح مسکن مهر برای بهبود اجرای طرح اقدام ملی مسکن نیز اشاره کرد و افزود: طرح اقدام ملی مسکن با طرح مسکن مهر تفاوت هایی دارد که لازم است برای متقاضیان بصورت شفاف تشریح و تبیین شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۳۸۰


ارسال