سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۵
در طرح نوروزی راهداری صورت گرفت؛
ثبت افزون بر3 میلیون و 800 هزار تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان
 
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: 3 میلیون و 802 هزار و 492 تردد از 25 اسفندماه سال 99 تا 15 فروردین ماه 1400 در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شد.
ایوب کرد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با بیان اینکه درحال حاضر80 دستگاه تردد شمارآنلاين در محور های مواصلاتی استان نصب شده است، بیان کرد: ترددهای ثبت شده این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته با یک میلیون و 813 هزار و 851 تردد افزایش 110 درصدی را نشان می دهد.

 وی افزود: با وجود شیوع ویروس کرونا اما تعطیلات نوروزی امسال سیستان و بلوچستان میزبان تعداد زیادی از مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور بود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اذعان کرد: بر اساس آمار ثبت شده توسط سامانه‌های تردد شمار، در این ایام 84 هزار و 114دستگاه خودرو به استان وارد و 75 هزار و 893 خودرو از استان خارج شدند .

 کرد خاطر نشان کرد: از هم استانی های عزیز درخواست داریم با توجه به شرایط کرونایی از سفرهای غیرضروری خودداری و درصورت لزوم جهت اطلاع از آخرین وضعیت راهها با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها وحمل ونقل جاده ای تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۴۴۸


ارسال