سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹
معاون اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
اولین پروژه اقدام ملی مسکن در زاهدان مردادماه آماده می شود
 
ابوالفضل مهدیار گفت: اولین پروژه طرح اقدام ملی مسکن برای تیر و مرداد ماه امسال در زاهدان آماده می شود.
ابوالفضل مهدیار، معاون امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: اولین پروژه طرح اقدام ملی مسکن برای تیر و مرداد ماه امسال در زاهدان آماده می شود.

وی بیان کرد: در سیستان و بلوچستان فقط پروژه های اقدام ملی مسکن واقع در زاهدان و زابل مربوط به این اداره کل است و باقی شهرها به بنیاد مسکن مربوط می شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر قیمت تمام شده با هزینه آماده سازی، بیمه، نظام مهندسی، آتش نشانی و ... متری سه و نیم تا چهار میلیون تومان در زاهدان برآورد شده است و اگر بازار مصالح تغییرات داشته باشد که قیمت خانه ها هم تغییر می کند.

معاون امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: اگر اعضا زود پول را بدهند سریعتر پروژه اجرا می شود و به تورم نمی خورد، اما اگر مانند برخی از پروژه های مسکن مهر، افراد آورده خود را دیر تحویل دهند که فایده ای ندارد و کار به سرعت انجام نمی شود.

مهدیار ادامه داد: وام مسکن مربوط به طرح اقدام ملی مسکن هم فعلا ۱۰۰ میلیون تومان است، افزایش وام خیلی مهم نیست، اما بازپرداخت آن برای مردم سخت است که ۱۲ ساله و ۱۸ درصد است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۰۷


ارسال