پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ,27 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸
معاون اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
75 کیلومتر باند دوم در 3 محور مواصلاتی سیستان و بلوچستان در حال اجراست
 
مهدی پارسی گفت: علاوه بر انجام عملیات اجرایی در برخی از قطعات بزرگراه زابل به زاهدان، 75 کیلومتر باند دوم در سه محور مواصلاتی شمال استان در حال اجراست.
مهدی پارسی، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: علاوه بر انجام عملیات اجرایی در برخی از قطعات بزرگراه زابل به زاهدان در محورهای دیگر هم پیمانکاران در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر باند دوم زاهدان بیرجند فعال است و پارسال 10 کیلومتر از آن به بهره برداری رسید، امسال هم قرارداد 34 کیلومتر در دست اجرا داریم و پیمانکار فعال است.

این مقام مسئول تصریح کرد: پارسال 24 کیلومتر از محور زاهدان بم به بهره برداری رسید و امسال هم 22 کیلومتر قرارداد داریم که پیمانکار فعال است و امید است بتوانیم آن را هم به سرانجام برسانیم.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بیان کرد: برای باند دوم محور زاهدان خاش هم 19 کیلومتر برنامه اجرایی امسال است و قرار است باند دوم کمربندی زاهدان هم امسال یکی از قطعات آن امسال آغاز شود.

شایان ذکر است؛ سال گذشته ۵۰ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی با اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان و با حضور وزیر راه و شهرسازی در سیستان و بلوچستان افتتاح و همزمان با حضور وزیر ساخت بیش از ۴۰ کیلومتر باند دوم بزرگراه با اعتبار ۳۵۰ میلیارد تومان در محورهای زاهدان زابل و زاهدان بیرجند آغاز شد.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۵۲۱


ارسال