سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳
معاون اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
آغاز ثبت نام سراسری چهارمین مرحله طرح اقدام ملی مسکن/ تنها امکان نام نویسی برای متقاضیان "خاش" فراهم است
 
ابوالفضل مهدیار گفت: چهارمین مرحله ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن همزمان با سراسر کشور از امروز در سیستان و بلوچستان آغاز می شود.
ابوالفضل مهدیار، معاون امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: چهارمین مرحله ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن همزمان با سراسر کشور از امروز در سیستان و بلوچستان آغاز می شود.

وی ادامه داد: در این دوره، با توجه به تامین زمین موجود و ظرفیت ایجاد شده در حوزه این اداره کل، فقط متقاضیان شهرستان خاش امکان ثبت نام در این طرح را دارند.

این مقام مسئول اظهار کرد: در باقی شهرستان ها در صورت تامین زمین مورد نیاز و ایجاد ظرفیت لازم، سامانه برای ثبت نام متقاضیان باز خواهد بود.

معاون امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: از تعداد ۲۲ هزار متقاضی که در سه دوره قبلی برای طرح اقدام ملی مسکن در حوزه این اداره کل در سیستان و بلوچستان ثبت نام کردند حدود پنج هزار و دویست نفر واریز وجه انجام داده اند.

مهدیار عنوان کرد: در سیستان و بلوچستان فقط پروژه های اقدام ملی مسکن واقع در زاهدان و زابل مربوط به این اداره کل است و باقی شهرها به بنیاد مسکن مربوط می شود.

وی بیان کرد: اگر اعضا زود پول را بدهند سریعتر پروژه اجرا می شود و به تورم نمی خورد، اما اگر مانند برخی از پروژه های مسکن مهر، افراد آورده خود را دیر تحویل دهند که فایده ای ندارد و کار به سرعت انجام نمی شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۵۴


ارسال