جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد؛
جذب ۸۳ درصدی اعتبارات اشتغال در سال گذشته
 
مهدی عبادی گفت: طی سال گذشته، در خصوص جذب اعتبارات در بحث اشتغال، ۸۳ درصد جذب منابع داشتیم.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان، مهدی عبادی، مدیرکل این اداره گفت: طی سال گذشته، در خصوص جذب اعتبارات در بحث اشتغال ۸۳ درصد جذب منابع داشتیم.
 
وی در دیدار با مدیر شعب بانک تجارت استان گفت: طی سال گذشته، در خصوص جذب اعتبارات در بحث اشتغال، اتفاق خیلی خوبی افتاد و ۸۳ درصد جذب منابع داشتیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: برای دو بانک توسعه تعاون و کشاورزی، جذب منابع ما صد درصدی بوده و از مجموع اعتبارات بانک تجارت نیز حدود ۷۷ درصد آن جذب شد.

وی با اشاره به اینکه همدلی و همکاری نزدیکی بین بانک‌ها و مجموعه کمیته امداد در سطح استان وجود دارد، افزود: اگر همدلی و همراهی همه عزیزان نبود، این اتفاق بزرگ نمی‌افتاد و امیدواریم این حس همدلی، امسال نیز اتفاقات بزرگتری برای استان به همراه داشته باشد.

عبادی اظهار کرد: اعتبارات امسال ما یک جهش حدودا دو برابری داشته است، بنابراین اگر می‌خواهیم نتیجه مطلوبی برای استان به همراه داشته باشد، باید از همین امروز با تلاش و پشتکار، به جلو حرکت کنیم.

فریدون لکزائی، مدیر شعب بانک تجارت استان نیز در این دیدار بیان کرد: حجم پرونده‌ها گاهی آنقدر زیاد است که همکاران ما از کار اصلی خودشان بازمی‌مانند، با این حال، بر خود تکلیف می‌دانیم که در خصوص پرداخت تسهیلات همکاری کامل داشته باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۷۰۹


ارسال