دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۵
کارشناس مسائل مذهبی؛
حضور گسترده در انتخابات مکر و حیله دشمنان را برملا می کند/ حمایت دشمن از افراد ناکارآمد
 
حجت الاسلام والمسلمین جواد قنبری گفت: حضور مردم پای صندوق رای فصل‌الخطاب و مأیوس کننده دشمن است.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام والمسلمین جواد قنبری، کارشناس مسائل مذهبی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: مجموعه فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه انتخابات ۱۴۰۰ بسیار هدفمندانه وحکیمانه بوده و ایشان راه حل و علاج مشکلات و معضلات کنونی کشور را وجود دولت انقلابی، جوان و حزب اللهی دانستند و تنها راه وصول به آن هم کار آمدسازی دولت و تشکیل دولت کارآمد است.

وی افزود: مقصودی که با سر انگشتان مردم ظرف یک روز دست یافتنی بوده، به شرط این که نخبگان برای آحاد جامعه این موضوع را تبیین کنند که نظام جمهوری اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب بوده که توفیقات بسیار ارزشمند و شگفت انگیزی را به دست آورده است، لکن برخی نارسایی ها در برآورده کردن نیازهای اولیه جامعه کارآمدی آن را زیرسوال برده در حالی که این مشکلات در جامعه به دلیل بی تدبیری های برخی افراد که دل به غرب و غرب گرایان دادند به وجود آمده، پس در آستانه اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب با شکل گیری دولتی کارآمد این موارد توسط حضور حداکثری مشارکت خود مردم پای صندوق های رای حل خواهد شد.

کارشناس مذهبی تصریح کرد: حضور حداکثری ملت ایران پاس صندوق های رای یکی از عوامل مانع دست یابی دشمنان اسلام به اهداف شومشان به شمار می رود.

وی اضافه کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری علاج دردهای مزمن کشور روی کار آمدن دولت کار آمد، جوان انقلابی بوده که منظور ایشان‌ فردی بوده که دارای ویژگی هایی چون نشاط کاری، با ایمان، علاقه مند به کار، دلسوز مردم و مدیر و مدبر همچنین عملکردی انقلابی وجهادی داشته باشد.

این کارشناس مذهبی خاطر نشان کرد: مردم باید در انتخاب فرد اصلح نهایت دقت را داشته باشند و فردی را انتخاب کنند که به توانمندی های داخل متعقد و دولتی مردمی، امیدوار باشد.

وی اذعان کرد:اگر یک فرد تازه نفس وارد میدان مدیریت و زمامداری امور اجرایی کشور شود بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد و در حقیقت انتخابات بیمه کننده کشور و ناامید کننده دشمن است.

وی اضافه کرد: در واقع مشارکت و حضور در انتخابات هر چه باشکوه تر و پرشورتر باشد، در وهله اول اثرات و منافع اش شامل حال عموم می شود و حضور انقلابی پای صندوق های رأی موجب امنیت کشور و پس زدن دشمنان ایران می شود.

وی با بیان اين که حضور مردم نشان دهنده اقتدار ملی است و قوت کشور با حضور ملت محقق می شود، تصریح کرد: اکنون دشمنان ایران در فضای مجازی و رسانه به دنبال مایوس و ناامید کردن ملت از مشارکت حداکثری پای صندوق های رای هستند ولی آنان باید بدانند که با توکل به خداوند متعال مردم با بصیرت همچون همیشه نقشه های شوم شان را در فضای مجازی خنثی می کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۲۱


ارسال