سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ,21 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۷
سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر؛
تخطی از مصوبات قانونی ستاد ملی مقابله با کرونا جرم است/فوق قرمز شدن رنگ شیوع کووید_19
 
محمد جهانگیری نژاد با اشاره به این که با خاطیان سلامت مردم برخورد قانونی می شود، گفت: شهروندان برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از برگزاری هرگونه مراسم عزا و شادی خود داری کنند.
به گزارش عصرهامون محمد جهانگیری نژاد، سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به تداوم شرایط قرمز تیره بیماری کرونا و حساسیت این موضوع باید تدابیر پیشگیرانه شدید در شهرستان اعمال شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت جدی در دستور کار قرار بگیرند.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به روند صعودی مبتلایان سرپایی، بستری و موارد فوت بیماری کرونا در ایرانشهر و پیک جدید، فعالیت مشاغل باید بر اساس محدودیت های وضعیت قرمز، لحاظ شود.

جهانگیری نژاد بر ضرورت تشدید و استمرار نظارت‌ها بر فعالیت اصناف و رعایت شیوه نامه‌ها تأکید و تصریح کرد: سلامت مردم در اولویت بوده و با خاطیان برخورد قاطع خواهد شد.

وی اضافه کرد: ممنوعیت تردد شبانه داخلی در ایرانشهر از ساعت 22 تا 3 بامداد و نیز تعطیلی مشاغل گروه دو ،سه و چهار از مواردی بوده که باید توسط شهروندان رعایت شود.

سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر خاطر نشان کرد: مشاغل گروه (یک) با رعایت پروتکل های بهداشتی اجازه فعالیت دارند و مشاغل گروه های دو، سه و چهار تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی گفت: برگزاری هر گونه تجمع از قبیل مراسم عزا، عروسی و میتینگ های انتخاباتی ممنوع است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۰۶


ارسال