پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۰
یک پزشک متخصص بیماری های داخلی؛
به شایعات درباره واکسن کرونا توجه نکنید/تنها راه قطع زنجیره کووید_۱۹ پرهیز از دورهمی
 
پیک فلک با بیان اينکه واکسن کرونا موثر بوده و مردم در این زمينه نباید به شایعات توجه کنند، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی تنها راه پیشگیری از زنجیره انتقال هر چه بیشتر کووید_۱۹ است.
به گزارش عصرهامون پیک فلک، متخصص بیماری های داخلی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: شهروندان عزیز همانطور که در جریان هستید در زمینه بیماری کرونا در ایرانشهر در وضعیت بسیار اسفناکی قرار داریم و کلیه بخش های بیمارستان تکمیل هستند‌.

وی افزود: اگر وضعیت بیماری کرونا به همین منوال پیش برود، دیگر از کنترل خارج شده و دیگر زنجیره توسعه آن قابل پیشگیری نخواهد بود.

پیک فلک تصریح کرد: بهترین راه کنترل بیماری کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی است و در این زمینه نباید از واکسیناسیون ترس و واهمه داشت.

وی اضافه کرد: علائمی که در بدن بعد از واکسیناسیون واکسن کرونا ممکن است در بدن رخ دهد علائم مختصری چون تب، بدن درد و ضعف و بی حالی بوده که و مردم نباید به باورهای غلط و شایعاتی که در این راستا در فضای مجازی نشر داده می شود توجه کنند.

این پزشک متخصص داخلی خاطرنشان کرد: توصیه بنده برای کنترل بیماری کرونا این است که حتما دو دوز واکسن را بزنند.

وی عنوان کرد: شایعاتی دیگری در راستای بیمارستان های ایرانشهر که بیمار در آن مکان از بین می رود بین عموم مردم پخش شده است که متاسفانه این صحبت ها شایعه بوده و مشکل اصلی مربوط به خود همشهریان است که در شرایط و وضعیت بسیار خطرناک به بیمارستان مراجعه می کنند و در آن موقعیت دیگر کاری از دست کادر پزشکی هم بر نمی آید.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۱۰۸


ارسال