پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ,23 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶
مدیرعامل توزیع برق سیستان و بلوچستان:
ظرفیت ۷۰ مگاواتی دستگاه های دیزل ژنراتور خاموشی های با برنامه را کاهش داد
 
خلیل عوض زاده گفت: وارد مدار شدن دستگاه های دیزل ژنراتور نیروگاهی و ادارات استان در ساعات اوج بار از ۱۲ تا ۱۸ نقش مهمی در عبور موفق از پیک تابستان دارد.
به گزارش عصرهامون؛ خلیل عوض زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: وارد مدار شدن دستگاه های دیزل ژنراتور نیروگاهی و ادارات استان در ساعات اوج بار از ۱۲ تا ۱۸  نقش مهمی در عبور موفق از پیک تابستان دارد.
 
وی افزود: با توجه به افزایش دمای هوا و به دنبال آن افزایش مصرف برق، استفاده از ظرفیت ۷۰ مگاواتی دستگاه های دیزل ژنراتور این استان نقش مهمی در کاهش خاموشی های مشترکان دارد.
 
این مقام مسئول ادامه داد: عدم سرویس به موقع دیزل ژنراتورها و تحویل ندادن سوخت به این دستگاه ها از مشکلات اساسی در استفاده نکردن از این ظرفیت مهم است.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان به نقش مهم کاهش ۵۰ درصدی مصرف برق ادارات در ساعت اداری و کاهش ۹۰ درصدی مصرف بعد از ساعت اداری اشاره کرد و افزود: طی بازدید هفته گذشته از ادارات زاهدان برق ۲۰ اداره پر مصرف این شهر قطع شد.
 
عوض زاده بیان کرد: با توجه به افزایش دمای هوا طی هفته جاری در کشور و به دنبال آن افزایش مصرف انرژی می طلبد محترم سیستان و بلوچستان با رعایت راهکارهای ساده مدیریت مصرف چون استفاده از روشنایی طبیعی در طول روز، استفاده از دمای ۲۶ درجه کولرهای گازی، استفاده از دور کند کولرهای آبی و عدم استفاده از لوازم پر مصرف برقی در ساعات اوج مصرف  یاریگر صنعت برق در تامین برق پایدار باشند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۱۳۸


ارسال