پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۸
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان خبر داد؛
آزادی ۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان
 
عبدالحسین سجادی گفت: به مناسبت هفته قوه قضائیه پنج نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های سیستان و بلوچستان با همکاری و مساعدت ستاد دیه با پرداخت سه میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
عبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: به مناسبت هفته قوه قضائیه پنج نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان با همکاری و مساعدت ستاد دیه با پرداخت سه میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

وی ادامه داد: همچنین برای تسریع در روند رسیدگی به پرونده مددجویان جرائم غیرعمد زندان زاهدان در معیت ریاست و معاونت و مددکار زندان حضور داشتم که پرونده ۴چهار نفر از مددجویان بررسی و با مساعدت مالی یک نفر از مددجویان موافقت به عمل آمد.

سجادی عنوان کرد: مددکار زندان نهایت تلاش خود را در اخذ رضایت از شکات مددجویان مالی به کار گیرد، چرا که در صورت گذشت شاکی از ۵۰ درصد از محکومیت و یا یرداخت آن مبلغ توسط خود مددجو آن عده از مددجویان در اولویت حمایت مالی ستاد دیه خواهند گرفت و تسریع در ارسال پرونده مددجویان حائز شرایط را خواستار شدند.

وی همچنین از کمک یک میلیارد ریالی پدر شهیدان خیاطی به ستاد دیه سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: خیرنیک اندیش و ارجمند خیاطی، پدر شهیدان هشت سال دفاع مقدس با حضور در محل ستاد دیه استان با پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال زمینه آزادی تعدادی از زندانیان نیازمند را که توانایی پرداخت بدهی خود را نداشتند فراهم کرد.

این مقام مسئول با اشاره به اقبال و اعتماد خیران استانی نسبت به عملکرد ستاد دیه، خاطرنشان کرد: تلاش ما این است از منابع مالی نیکوکاران ارجمند که در اختیار ستاد دیه قرار می گیرد، در جهت آزادی سریع و بیشتر زندانیان غیرعمد استفاده شود. 

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۲۲۸


ارسال