پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان خبر داد؛
۱۷ زندانی غیرعمد در سیستان و بلوچستان چشم انتظار دستان سخاوتمند خیرین
 
عبدالحسین سجادی گفت: ۱۷ زندانی جرائم غیرعمد در سیستان و بلوچستان چشم انتظار کمک های خیران برای بازگشت به آغوش خانواده هایشان هستند.
عبدالحسین سجادی، مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان به خبرنگار عصرهامون بیان کرد: ۱۷ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های استان چشم انتظار کمک خیرین نیک اندیش هستند.

وی افزود: بیشترین تعداد جرائم زندانیان جرائم غیر عمد استان مربوط به پرونده‌های مهریه، نفقه، و بدهکاری مالی است.

این مقام مسئول اضافه کرد: ۱۲۷ زندانی غیرعمد استان سال گذشته با مجموع کمک و مساعدت بیش از ۲۹ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال از زندان آزاد شدند.

سجادی بیان کرد: شماره حساب های ۳۲۳۲۳۳۳۳۱۳ نزد بانک ملت و ۲۵۱۷۳۴۶۲۹۵ بانک تجارت و همچنین شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت متعلق به ستاد دیه سیستان و بلوچستان آماده دریافت کمک خیران نیک اندیش است.

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون تعداد ۴۴ نفر از زندانیان غیرعمد استان با کمک خیران، وام‌های بانکی و بخشودگی از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

سجادی افزود: با آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد از زندان یک خانواده از نابودی و آسیب‌های اجتماعی نجات پیدا می‌کند و هرگونه حرکت مادی و معنوی در راستای آزادی این قشر آسیب‌پذیر از جامعه قطعا برکاتی مادی و اخروی دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۳۵۸


ارسال