جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ,21 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰
​معاون اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
آغاز ساخت 2 واحد مهمانسرای مددجویی در زاهدان
 
علی افشاری مقدم گفت: با مشارکت خیران، عملیات ساخت 2 واحد مهمانسرای مددجویی در محل اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان آغاز شد.
به گزارش عصرهامون؛ علی افشاری مقدم، معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: 2 واحد مهمانسرای مددجویی جهت استفاده جامعه هدف بهزیستی استان به همت سرکار خانم پورمرتضی در محل اداره کل بهزیستی استان ساخته می شود.
 
وی اظهار کرد: با توجه به بعد مسافت شهرستان های استان، دسترسی مددجویان این اداره کل به خدمات مرکز استان بسیار سخت است که ساخت این دو مهمانسرا می تواند در تسهیل اسکان جامعه هدف استان و بهره گیری از خدمات نقش بسزایی خواهد داشت.
 
معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همراهی بخش خصوصی به ویژه خیران با بهزیستی موجب افزایش توان خدمت رسانی این سازمان به جامعه هدف می شود.
 
افشاری مقدم ادامه داد: هدف از این طرح این است که مددجویان و توانخواهان تحت پوشش بهزیستی استان که برای مشکلات درمانی به زاهدان مراجعه می کنند و مکانی برای ماندن ندارند در این دو سوئیتی که کامل و مجهز خواهد شد اقامت داشته باشند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۳۸۳


ارسال