پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱
رئیس سازمان جمعیت هلال احمر ایرانشهر؛
آسیب دیدگان ناشی از بارندگی در چادرهای امدادی اسکان اضطراری یافتند
 
محمدرضا کرد با بیان این که منازل آسیب دیده ناشی از باران مورد ارزیابی قرار گرفتند، گفت: تعدادی آسیب دیده از بارندگی اخیر در شهرستان ایرانشهر در چادرهای امدادی اسکان اضطراری یافتند.
به گزارش عصرهامون محمدرضا کرد، رئیس سازمان جمعیت هلال احمر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به شرایط جوی ناپایدار و بروز حوادث احتمالی اعلام وضعیت هواشناسی به برخی مناطق سیستان و بلوچستان نیروهای امدادگر و نجاتگر و پرسنل شعب جمعیت هلال احمر این استان، به حالت آماده باش در آمدند.

وی افزود: بارندگی چند روز اخیر در شهرستان ایرانشهر موجب تخریب، آبگرفتگی و ترک خوردگی برخی منازل در سطح این منطقه شده بود.

وی اضافه کرد: تعداد ۸ مورد از منازل که دچار آسیب دیدگی شده بودند توسط تیم ارزیاب جمعیت هلال احمر ایرانشهر مورد ارزیابی و بازدید قرار گرفتند که تعداد دو مورد امداد رسانی در بخش مرکزی شهرستان و تعداد ۶ مورد امدادرسانی در بخش بزمان انجام شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: تعدادی چادر امدادی، موکت و اقلام زیستی جهت اسکان اضطراری به آسیب دیدگان ناشی از باران در سطح شهرستان ایرانشهر تحویل داده شد.

وی به فراهم بودن تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای امدادرسانی و ارائه خدمات در راستای بروز حادثه احتمالی اشاره کرد و گفت: مردم باید از تردد و اتراق در مسیر رودخانه های محلی به شدت خودداری کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر عنوان کرد: درصورت هرگونه حادثه، مردم می توانند با شماره 112 تماس بگیرند تا در سریعترین زمان، امدادرسانی لازم صورت پذیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۸۷۴


ارسال