پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد؛
اعزام تیم های جهادی کادر درمان به بیمارستان های جنوب سیستان و بلوچستان
 
کامران کردی گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و شهرداری تهران گروه جهادی اعزامی شهر سالم که متشکل از ۱۴ نفر پزشک و کادر درمان، با اعتباری بيش از ۳۰۰ میلیون تومان تجهيزات دارو از تاریخ بیست و یکم تیر ماه وارد شهرستان چابهار شدند.
به گزارش عصرهامون کامران کردی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: خدمت به مردم در اولویت کاری ما قرار دارد و در مواقع بحران و سختی ها، اهتمام و حضور گروه های جهادی برای تحقق بخشی به این وظیفه مهم ارزشمند است.

وی افزود: با توجه به نیازهای اعلام شده و پیگیری حوزه معاونت اجتماعی با همکاری شهرداری تهران گروه جهادی اعزامی شهر سالم که متشکل از ۱۴ نفر پزشک و کادر درمان، با اعتباری بيش از ۳۰۰ میلیون تومان تجهيزات دارو از تاریخ بیست و یکم تیر ماه وارد شهرستان چابهار شدند.

این مقام مسئول تصریح کرد: اعضای تیم جهادی اعزامی شامل ۳ نفر پزشک، ۷ نفر پرستار، ۲ نفر تکنسین اورژانس و ۲ نفر هئیت همراه است.

وی اضافه کرد: تجهیزات ارسالی شامل یک دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه اکسیژن ساز، تعدادی تب سنج الکترونیک، پالس اکسی متر، دارو، سرم تزریقی و مقداری لوازم مصرفی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خاطرنشان کرد: بخش کووید ۱۹ سرپایی در بیمارستان امام علی،(ع) چابهار در اختیار تیم جهادی اعزامی از تهران بوده که با همکاری پرسنل بیمارستان کلیه اقدامات و خدمات درمانی از زمان پذیرش تا ترخیص را به بیماران ارائه می دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۸۹۴


ارسال