دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ,27 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵
رئیس سازمان آتش‌نشانی زاهدان خبر داد؛
آغاز واکسیناسیون آتش نشانان زاهدان
 
خسرو سراوانی گفت: مجوز واکسینه شدن کلیه پرسنل آتش نشانی زاهدان اخذ و پرسنل  از امروز ۲۸ تیرماه جهت دریافت واکسن مقابله با ویروس کرونا به مراکز بهداشت معرفی شددند.
به گزارش عصرهامون؛ خسرو سراوانی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا در بین آتش نشانان و در خطر بودن به دلیل شرایط خاص شغلی و با توجه به اینکه در شرایط اضطراری امکان فاصله‌گذاری اجتماعی برای آتش‌نشانان وجود ندارد، کلیه آتش نشانان زاهدانی از امروز جهت انجام واکسیناسیون به مراکز بهداشت معرفی شدند.

وی افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان جز معدود سازمان هایی است که در سطح کشور مجوز واکسینه شدن را برای پرسنل سازمانی خودش اخذ کرد.

سراوانی اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی زاهدان از اسفند ماه ۹۸ در خط مقدم مبارزه با این ویروس حضور پیدا کرده و به عنوان یکی از سازمان‌های فعال در امر ضد عفونی و گندزدایی سطح شهر با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات لازم اقدامات موثری را در راستای مقابله با کرونا در سطح شهر زاهدان انجام داده است و با توجه به اینکه آتش‌نشانان در یک شیفت در خوابگاه‌ها، محل تمرین و استراحت به صورت جمعی هستند، درخواست کردیم تا آتش‌نشانان زاهدانی در مقابل ویروس کرونا واکسینه شوند.

وی خاطر نشان کرد: آتش نشانان به اقتضای شغلشان، زندگی شبانه روزی و حضور در کنار یکدیگر، بیشتر دستخوش این بیماری بوده و علی رغم مبتلا شدن آن‌ها به بیماری کرونا با اراده خستگی‌ناپذیر به خدمت رسانی به شهروندان ادامه دادند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۹۱۵


ارسال