دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ,27 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
سیل اخیر افزون بر ۹۶ میلیارد تومان به راه های جنوب سیستان و بلوچستان خسارت وارد کرد.
به گزارش عصرهامون، جلال الدین قادری، مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی‌های اخیر و به دنبال آن جاری شدن سیلاب در جنوب این استان تاکنون ۹۶ میلیارد و ۸۶۴ میلیون و ۷۰۰ هزار  تومان به محورهای مواصلاتی و ابنیه فنی راههای تحت پوشش این اداره کل خسارات وارد کرده است.

وی اظهار داشت: بیشترین خسارت وارد شده بارندگی های ۲۲ تیرماه تاکنون شامل آسیب دیدن ۳۵۸ کیلومتر راه اصلی و فرعی، ۹۲۰ کیلومتر راه روستایی و ۱۳۶ دستگاه ابنیه فنی راهها بوده است.

وی ادامه داد: عوامل و تیم‌های راهداری این اداره کل در راستای جبران خسارت‌های وارده به سرعت وارد عمل شدند و اینک در حال رفع آسیب‌های سیل هستند که ترددهای ایمن از این مسیر داشته باشیم.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: همزمان با بارندگی های اخیر با تلاش شبانه روزی راهداران پنج محور در جنوب این استان بازگشایی شد و همچنان تلاش ها برای بازگشایی محور مسدود دلگان - هودیان تا فروکش کردن طغیان رودخانه های محلی ادامه دارد.

قادری خاطر نشان کرد: با توجه به تداوم بارندگی ها در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان راهداران این اداره کل با بسیج امکانات و تجهیزات در کنار بازسازی مسیرها آماده ارائه هرگونه خدمات هستند تا شهروندان از سفر ایمن برخوردار باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۹۴۰


ارسال