جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰
همزمان با ایام دهه امامت و اعیاد غدیر و قربان انجام شد؛
توزیع اقلام بهداشتی و مواد غذایی بین اقشار کم درآمد و مستضعف چابهار توسط هلال احمر/ ۱۸هزار ماسک در کنار پایش سلامت به مردم تحویل داده شد
 
عبدالستار چاکرزهی از توزیع اقلام بهداشتی و مواد غذایی بین اقشار کم درآمد و مستضعف چابهار توسط هلال احمر و بنیاد خیریه مه بان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، عبدالستار چاکرزهی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: جمعیت هلال احمر با رویکرد دستگیری از نیازمندان و مستمندان و بهره‌گیری از توان خیرین و داوطلبان تعدادی اقلام خوراکی و بهداشتی بین اقشار کم درآمد و مستضعف سطح شهر چابهار توزیع کرد.
 
وی افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار به عنوان یکی از دستگاه های خدمات رسان و امدادی وظیفه خود می داند در بسیاری از امور بویژه زمان حال که ویروس منحوس کرونا جامعه را در برگرفته است به نحو احسن خدمت رسانی خود را انجام دهد.
 
رئیس جمعیت هلال احمر چابهار با اشاره به اقلام خوراکی تصریح کرد: ۱۰هزار کیلو برنج، ۲هزار کیلو شکر و هزار عدد روغن مایع تهیه و بین افراد نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شد.
 
وی گفت: به منظور پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس ۱۸هزار ماسک در بین خانوارهای کم برخوردار در کنار تب سنجی و غربالگری انجام شد.
 
چاکرزهی ادامه داد: جنوب سیستان و بلوچستان و به ویژه شهرستان چابهار با توجه به مشکلاتی همچون خشکسالی با مشکلات عدیده ای مواجه شده است به همین منظور چهار عدد تانکر پلی اتین ۵۰۰ لیتری به تعدادی از خانوار تحویل داده شد.
 
وی خاطرنشان کرد: این اقلام توسط بنیاد خیریه " مه بان " با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار در بین اقشار کم برخوردار توزیع شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۹۹۳


ارسال