پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ایرانشهر؛
۸۰۰ بسته معشیتی بین پاکبانان توزیع شد/پرداخت به موقع حقوق قشر زحمت کش شهرداری
 
حجت الاسلام و المسلمین محسن اشرفیان گفت: به مناسبت عید سعید قربان و غدیر خم به همت اداره اوقاف و امور خیریه ایرانشهر تعداد ۸۰۰ بسته معیشتی بین پاکبانان شهرداری این شهرستان توزیع شد.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام والمسلمین محسن اشرفیان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در این ایامی که ویروس کرونای دلتا در سیستان و بلوچستان و خصوصا در منطقه بلوچستان شایع شده تلاش ما این بوده که بتوانیم از خانواده های آسیب دیده و بی بضاعت، نیازمندان و آن دسته از افرادی که بنا به دلایلی حقوق ماهانه خود را در طی چندین ماه دریافت نکردند کمک و حمایت کنیم.

وی افزود: در همین راستا تعداد ۸۰۰ بسته معیشتی که ارزش هر بسته ۶۰۰ هزار تومان بوده بین پاکبانان عزیز شهرداری ایرانشهر به همت اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان طی برگزاری مراسم تجلیل از زحمات این قشر زحمت کش در بقعه سید مهدی این منطقه بین آنان توزیع شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: بسته های معیشتی تهیه شده با اعتباری بالغ بر ۴۸۰ میلیون تومان بوده که در منطقه بلوچستان توزیع شد.

حجت الاسلام و المسلمین محسن اشرفیان عنوان کرد: هر یک از بسته های معشیتی شامل یک کیسه برنج 10کیلویی، یک کارتن قند، یک بسته چای، سه بسته ماکارونی، رب و سه روغن، بک بسته سویا،عدس، لوبیا و دو بسته نمک و یک بطری گلاب و یک بطري آبلیمو و تعدادی ماسک بوده است.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از پاکبانان شهرستان ایرانشهر طبق گفته خود آنان بیش از سه ماه است که حقوقشان را دریافت نکردند و با توجه به این که آنان افرادی الحق و الانصاف مستحق و نیازمند هستند، مسئولین ذیربط باید توجه ویژه به آنان داشته باشند.

وی اضافه کرد: پاکبانان قشر بسیار زحمت کشی بوده و با توجه به این که در این ایام عید قربان تا غدیر خانواده های آنان چشم انتظار حقوق هستند، بنده از مجموعه مدیران شهرداری خواهشی که دارم نسبت به پرداخت حقوق آنان هر چه سریع تر اهتمام بورزند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۰۱۳


ارسال