دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ,27 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۸
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر؛
توزیع سیلندر کپسول گاز از طریق نمایندگی ها در هر محله انجام می شود
 
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: توزیع سیلندر گاز در شهر ایرانشهر فقط از طریق نمایندگی هایی که در محله های مختلف شهر مشخص است صورت می‌گیرد.
به گزارش عصرهامون علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در چند روز گذشته در حمل گاز به ایرانشهر مشکلاتی به علت مبتلا شدن ٣ نفر از رانندگان بوجود آمده که از امروز با پیگیری های صورت گرفته برطرف شد.

وی با بیان این که به اندازه کافی گاز در ایرانشهر موجود است و از فردا نیز چند دستگاه کشنده حمل گاز به شهرستان اضافه می شود، افزود: توزیع سیلندر گاز فقط در محله های که تعریف شده در سطح شهر صورت می گیرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: از آن جایی که تحویل گاز در مقابل شرکت ها ممنوع است شهروندان از حضور در مقابل شرکت های گاز شهرستان خوداری کنند.

وی خاطر نشان کرد: امروز ٣ نفر برای گرفتن سیلندر گاز به شرکت مکران گاز مراجعه کردند که به علت ممنوعیت تحویل گاز در مقابل شرکت پرسنل از تحویل سیلندر به این افراد خودداری نمودند و اعلام داشتند ماشین حامل سیلندر به داخل شهر می‌رود و از آنجا سیلندر تحویل بگیرید.

وی گفت: متاسفانه این افراد در مسیر شرکت مکران گاز به شهر ایرانشهر جلوی خودرو را می‌گیرند و اقدام به آتش زدن آن مینماید.؛

فرماندار ایرانشهر گفت در این حادثه ١۵٠ سلندر گاز و خودرو دچار حریق شد اما خوشبختانه به کسی آسیبی وارد نشده است.

وی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی و امنیتی شهرستان در تعقیب و دستگیری افرادی که اقدام به آتش زدن خودروی حامل سیلندر گاز کردند، هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۰۸۹


ارسال