دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ,27 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان خبر داد؛
یک گام تا بهره مندی از پروژه های زودبازده معیشت جایگزین در تالاب هامون
 
وحیدپورمردان گفت: پروژه های زودبازده معیشت جایگزین تالاب هامون در یک قدمی خط شروع و راه اندازی است.
وحیدپورمردان، مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در پی فعالیت های انجام شده و پیگیری های صورت گرفته طرح معیشت جایگزین در حوزه تالاب هامون وارد فاز فراخوان طرح شد.

وی ادامه داد: در این مرحله که با هماهنگی نهادهای بین المللی در خصوص طرح های زودبازده معیشت جایگزین در تالاب هامون در حال انجام است، طرح ها، ایده ها و تمام برنامه های پیشنهادی باید به صورت پروپوزال به نهادها و سازمان های دخیل در طرح ارائه شود.

پورمردان ادامه داد: ارتقای مدیریت یکپارچه منابع طبیعی برای احیای زیست بوم های تالاب و حمایت از توسعه معیشت های جایگزین جوامع محلی، برای کاهش فشار برداشت و استفاده از منابع تالابی برای احیای تالاب هامون هدف نهایی طرح است، در این طرح با استفاده از ایده ها و طرح های زودبازده بومی و محلی برنامه های معیشت جایگزین اجرا می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان تصریح کرد:  پروپوزال ها بایستی در قالب فرم استاندار و به همراه مدارک قانونی ثبت رسمی متقاضی، حداکثر تا تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ به نشانی ایمیل [email protected]  ارسال شود.  کلیه علاقه مندان  و هم استانی ها به ویژه ذینفعان تالاب هامون می توانند در این پروژه شرکت کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۰۹۸


ارسال