پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳
به منظور افزایش ضریب ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی؛
علایم ایمنی در محور ایرانشهر_ مهرستان ساماندهی و ایمن سازی شد/کاهش سوانح جاده‌ای مهمترین دغدغه‌ اجتماعی
 
جلال الدین قادری،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از ساماندهی و ایمن سازی علایم ایمنی محور ایرانشهر_مهرستان به منظور افزایش ایمنی تردد کاربران جاده ای خبر داد.
به گزارش عصرهامون، جلال الدین قادری یکی از مهمترین دغدغه‌های اجتماعی را کاهش تعداد سوانح جاده‌ای و تلفات جانی و مالی ناشی از آن دانست و بیان کرد: این اداره کل به منظور افزایش ضریب ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی جنوب استان همواره نصب و نگهداری علائم و تابلوهای جاده‌ای را در کنار اقدامات فرهنگی در اولویت کاری خود قرار داده است.

وی افزود: در این راستا به منظور ساماندهی علایم ایمنی در محور پر تردد ایرانشهر به مهرستان اقدام به نصب ۱۲۰ عدد فلش پیچ و ۲۵ تابلو اخطاری و تعویض ۵۵ عدد صفحه تابلو علائم ایمنی شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان با بیان اینکه علائم جاده‌ای با افزایش ضریب ایمنی، زبان گویای جاده‌ها محسوب می‌شوند، تصریح کرد: نصب اين علايم علاوه بر هشدار و اطلاع رسانی سبب ارتقای ايمنی عبور و مرور و كاهش تصادفات جاده ای می شود.

قادری گفت: همچنین به منظور تردد ایمن تر هم استانی ها در این محور راهداران اقدام به پاکسازی وتسطیح حریم و اصلاح شیب شیروانی محور ایرانشهر_ مهرستان کردند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی جنوب سیستان و بلوچستان و وجود شبکه گسترده راه‌های شریانی و اصلی در این منطقه، حفظ و نگهداری آن به عنوان سرمایه ملی و زیر ساخت حیاتی جز با تلاش و همت دو چندان همکاران پر تلاش ما در مجموعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان میسر نیست.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۳۳۶


ارسال