پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۹
فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
۱۷۰۰ متر مربع از اراضی دولتی زاهدان رفع تصرف شد
 
سرهنگ غلامرضا سراوانی از رفع تصرف یک هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی غرب زاهدان مجاور سیل بند موسوم به روستای تصرفی چاه موتور ستار در مردادماه سال جاری خبر داد.
سرهنگ غلامرضا سراوانی، فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون از رفع تصرف یک هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی غرب زاهدان مجاور سیل بند موسوم به روستای تصرفی چاه موتور ستار در مردادماه سال جاری خبر داد.

وی اظهار کرد: در پی دستور مقام قضایی، یگان حفاظت این اداره کل و پس از هماهنگی های صورت گرفته با فرماندهی انتظامی شهرستان رفع تعرض به بیت المال را اجرایی کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: متخلفان در بیش از چندین قطعه و در حدود یک هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی روستای تصرفی مذکور، اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز کرده بودند که یگان حفاظت این اداره کل اقدام به تخریب آن کرد.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: یگان حفاظت این اداره کل به طور مستمر و شبانه روزی ، تحرکات احتمالی در اراضی دولتی واقع در محدوده و حریم شهرهای استان را رصد می کند و در صورت مشاهده هر گونه تخلفات به طور قانونی و به موقع موضوع را مورد بررسی و پیگرد قضایی قرار می دهد.

سراوانی خاطر نشان کرد: شهروندان در مواجهه با هر گونه زمین‌خواری با شماره تلفن شبانه روزی ۱۶۵۶ یگان حفاظت تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۳۵۲


ارسال