چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۷
فرمانده حوزه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) سپاه زاهدان خبر داد؛
توزیع 200 بسته معیشتی بین اقشار بی بضاعت در زاهدان
 
جواد علیدادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) سپاه زاهدان از توزیع 200 بسته معیشتی بین اقشار بی بضاعت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ جواد علیدادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: بسیجیان گروه های جهادی این حوزه مقاومت در راستای حمایت از اقشار بی بضاعت در شرایط بحران کرونا تعداد 200 بسته معیشتی را بین آنان توزیع کردند.

وی افزود: این کمک های مومنانه با ارزش هر بسته 200 هزار تومان شامل اقلامی همچون دو عدد رب ، ماکارانی، پنیر و حبوبات است که توسط بسیجیان پایگاه موسی کلیم الله بین خانواده های بی بضاعت توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: سپاه از ابتدای بحران شیوع کرونا در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم حضور داشته و در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب برای کمک به آسیب‌دیدگان این ویروس و خانواده‌های نیازمند، با کمک پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج و اقشار مختلف مردم پیشتاز است.

علیدادی تاکید کرد: توزیع بسته های معیشتی، تهیه و توزیع غذای گرم، سوپ ، کمپوت، گوشت گوسفند، مرغ، ماسک و مواد ضدعفونی کننده از دیگر اقدامات در راستای کمک‌های مومنانه بوده است که توسط بسیجیان گروه های جهادی بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۴۲۴


ارسال